Erçel Yapı Hakkında
Ücretsiz danışma hattı: 0 850 303 0 734    18 DALDA PROFESYONEL KENTSEL DANIŞMANLIK
MOD_REGISTER_PLUGIN_ALERT

Erçel Yapı Hakkında


ERÇELYAPI 
İnşaat Firmamız ;

ERÇEL GROUP” bünyesinde 1990 yılında Mimar Erol ÇELİK tarafından kurulmuştur. Konusunda uzman kadrosuyla SÜREKLİ KALİTE anlayışı felsefesinde çalışmakta olan firmamız; Başta “YAP-SAT” olmak üzere; MANTOLAMA , anahtar teslim inşaatlar 2014 yılı itibariyle; 6306 SAYILI KENTSEL DÖNÜŞÜM yasası çercevesinde "DANIŞMANLIK" ve "UYGULAMALARI"  ile inşaatın her alanında "1990'dan bugüne ve yarınlara, Tam güvence Tam hizmet" parolamızla hizmet vermektedir.  

Ayrıca; firmamız bugüne kadar ,
Mekanik Tesisat
, Elektrik, Yer döşemeleri, Modüler Su depoları, Buhar Kazanları, Klima Montajları, İPKB projelendirme ve Güçlendirme Çalışmaları, Havalandırma İmalatı ve Montajı, İzolasyon ve Yangın dolapları montaj ve çalışmaları, Tamir ve Tadilat İşlemleri, PVC pencere sistemleri, Laminant Yer döşemeleri, Epoxy Yer Döşemeleri, Seramik ve Mermer Yer Döşemeleri konularında inşaatın tüm alanlarında özenle çalışarak faaliyetlerini sürdürmektedir...

Tasarım ve uygulama konusundaki uzman ekibiyle profesyonel bir kadrolaşma çalışması sergileyen firmamız; uluslar arası kalite güvence sistemleri konusunda hızlı bir çalışma içindedir.

Bu hizmetleri verirken  DOĞRULUK, DÜRÜSTLÜK ve GÜVENİLİRLİK temel ilkemizdir. Tüm bunların doğal sonucu olarak bilgi ve bilginin paylaşımında personel, müşteri ilişkisi gibi konularda ve hepsinin bütünü olan hizmette sınırsızlığı ve mükemmeli yakalamayı kendimize ilke edindik.

Şirketimiz öncelikli olarak ; 6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüşümü Hakkındaki Kanun     ( KENTSEL DÖNÜŞÜM ) , Mantolama ve ısı yalıtım uygulamaları olmak üzere inşaatın her alanında anahtar teslim projeler gerçekleştirmektedir.

Hedefimiz

· Rekabetçi sektörde amaçlarımız doğrultusundan asla ödün vermeden, sürekli kalite anlayışıyla güvenli nesiller için çalışmak.

Amacımız

· Müşteri odaklı ve profesyonel çözümler üretme
· Çok yönlü projelerin tek çatı altından yönetilmesi
· Zaman sürecini kısaltabilme yetisi
· Malzemeye saygı ve değer inancının bilincinde ekonomik çözümler üretebilme
· Tecrübeli kadrolarla sürekli gelişim hedefi
· Son teknoloji ile akılcı teknikler ortaya koymaktaki “fayda” optimizasyonu..

 Sizlere daha iyi bir yaşam sunmak için çalışan Erçel Yapı; 

Bünyesinde bulunan çalışanlarıyla yeni yapılacak yapılarınız ve yapılarınızda yaşadığınız sorunların çözümü için hizmet vermektedir. İnşaat işlerinizde çözüm ortağınız olarak teknik ekiplerimiz ve çalışanlarımızla sizlere  hizmetlerimizi en iyi şekilde sorunsuz olarak 1990´dan bugüne ( 29 yıldır aralıksız ) sunmaktayız.


Saygılarımızla,
Erçel Yapı 
ücretsiz danışma hattımız;
0850 303 0 734

Yapı İnşaat Galeri

  • Okul Yapım İşleri-3-2
  • erçel yapı-mantolama-fiyat-1
  • ercel-yapı-mantolama-3
  • caykur-7-4
  • Kentesel Dönüşüm-1-4
  • Okul Yapım İşleri-1-1