Yaz Sil Neon Tabela Hakkında
Ücretsiz danışma hattı: 0 850 303 0 734    18 DALDA PROFESYONEL KENTSEL DANIŞMANLIK
MOD_REGISTER_PLUGIN_ALERT

Yaz Sil Neon Tabela Hakkında

YAZ SİL NEON TABELA

--Yazsil Neon tabelamız neon görünümlü ışıklı bir panodur.Özel kalemi ile yazılan yerler neon ışık gibi fosforlu bir şekilde yanar.Ayrıca yazılan yerleri kolayca silip yeni birşey yazabilirsiniz.
---Neon tabelalara alternatif olarak sunulan yaz sil neon tabelamız istenilen ebatta oldugu gibi elimizde mevcut stoklarımızla toptan yada parakende olarak satışınıza sunulmuştur.Sabit olarak (kırmızı,mavi,yeşil) yapılabildiği gibi yedi ayrı renk(özel adaptörü sayesınde otuz farklı şekilde yanabilen) aynı anda yakabildiğimiz tabelamızında üretimi mevcuttur.Neon tabelara alternatif bir ürün olarak sunduğumuz bu tabela daha çok;
---Mağaza, Restaurant, Cafe, Eczaneler, Market zincirleri, Cep telefonu bayileri, Bar’lar, Pastaneler, Anaokulları, İlköğretim okulları, Fabrikalar ve mesaj vereceği hedef kitlesi olan tüm kuruluşlar için YazsilNeon tabela çok cazip bir tanıtım aracıdır. Ayrıca toplantı ,seminer,kongre salonları içinde çok kullanışlı bir ışıklı yazı panosudur.Birçok yerde indirimli ürünlerinizi, kampanyalarınızı, fiyatlarınızı ve daha birçok herşeyi dikkat çektirmek amacıyla yani kısaca daha çok müşteri çekmek amacıyla kullanılır.

---LED rengi olarak şu anda kırmız, mavi ve yeşil led kullanmaktayız.

Kalem olarak kolay yazılıp silinen boya akıtmayan bilyalı ve en kaliteli kalemi kullanıyoruz.

---Üçayak üstünde, vitrine veya duvara asarak, süresi ayarlanabilir yakıp söndürme özelliği ile şeffaf olarak veya siyah fon ile değişik şekillerde kullanılabilirsiniz.

---Adaptörümüz 12 voltluk flaşörlü özel üretim adaptördür. (220V luk elektrik ile çalıştırabilirsiniz.)

---Yedi farklı renkte(3ana,4 yan renk) tabelalarımızda flaşör etkisi,renk sabitleme,renk geçişi,renk atlatma, yavaş yavaş geçişler v.s gibi birçok ayarını adaptörümüz üzerindeki tuş sayesinde gerçekleştirebiliyoruz.

--Ben bir ay boyunca sürekli yakarsam ne kadar elektirik yakarım diye soracak olursanız? Bir ay boyunca sürekli yandığı takdirde elektirik faturanıza +1 tl olarak yansır.
---Bu kalem biterse nasıl tedarik edicem? Bulunduğunuz yerde bulamadığınız takdirde Elektronik özel kalemi maliyetine makul bir fiyatla sürekli olarak size temin edilecektir.
---Bir kalem yaklaşık olarak 800 metre yazmakta olup tabela boyutu 45*70 tir
yani ferah ferah 1 yıl kadar kalem hiç değiştirmeden gider.

KARGO : İstediğiniz kargo şirketi ile gönderim yapılabilir fakat biz genelde KAPIDA ÖDEME sistemiyle çalıştığımızdan dolayı PTT kargo ile anlaşmalı olduğumuzdan PTT KARGO’yu tercih ediyoruz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN;
0850 303 0 734

YazSil Neon Tabela Galeri

  • yazsil tabela-6
  • yaz sil tabela-4
  • yazsil tabela-2
  • yazsil tabela-3
  • yazsil tabela-1
  • yaz sil led tabela-4