Erçel Yapı Kampanya
Ücretsiz danışma hattı: 0 850 303 0 734            +Erçel Organizasyon   |   +Erçel Yapı   |   +YazSil Neon Tabela   |   +Sonsuz Ayna   |   +Balayı Organizasyon 
MOD_REGISTER_PLUGIN_ALERT

büyükçekmece kentsel dönüşüm

Büyükçekmece Kentsel Dönüşüm İskan

İnşaat ve Uygulamaları

inşaat-dipu

Ruhsat alınmış yapıların inşaatı müteahhit firma ile yapı malikleri veya yapı maliklerince seçilen heyet kontrolünde teknik şartnamede belirtilen usul ve esaslara göre yapılır. İnşa süresi yapının alanına, teknik şartnamenin içeriğine ve mevsim şartlarına göre farklılık gösterebilmektedir.

BÜYÜKÇEKMECE KENTSEL DÖNÜŞÜM FİRMASI  olarak yaptığımız iş programları sayesinde 700 m2 alana sahip yapıları yaklaşık 7 ay gibi bir sürede tamamlaya bilmekteyiz. Ayrıntılı bilgi için iletişime geçiniz.

İnşaatın Teslimi ve İskan

inşaat teslim-dipu

Teknik şartnameye uygun olarak proje ve eklerine göre inşası tamamlanan yapılar kat malikleri veya seçim heyeti tarafından kontrol edilerek varsa eksik ve noksanlıklar giderilmesi istenir. Yok ise inşaat faaliyetleri onaylanır ve yapının iş bitirmesi ve İskan adı verilen yapının resmi tüm işlemleri bittiğini gösteri belge ile kat mülkiyeti tapuları alınır.

RUHSAT VE İSKAN İŞLERİ DANIŞMANLIĞI İÇİN BİZİ ARAYIN
0850 30 30 734
0543 347 69 20