Erçel Yapı Kampanya
Ücretsiz danışma hattı: 0 850 303 0 734            +Erçel Organizasyon   |   +Erçel Yapı   |   +YazSil Neon Tabela   |   +Sonsuz Ayna   |   +Balayı Organizasyon 
MOD_REGISTER_PLUGIN_ALERT

Sizin ile Nasıl Çalışırız - Büyükçekmece Kentsel Dönüşüm

Sizin ile Nasıl Çalışma yaparız

Bina sahipleri olarak BÜYÜKÇEKMECE KENTSEL DÖNÜŞÜM  ile çalışmayı düşünüyoruz ancak alacağımız hizmetleri ve süreci tam olarak bilmek istiyoruz.

Sizinle çalışmanın önkoşulları nelerdir?

 Bizimle çalışmanızın ön koşulu öncelikli olarak tüm sürecin şeffaf olmasıdır. Bu noktada, tüm sürecin ve bilgilerin ilgili tüm maliklerle paylaşılabilir olması gerekir.

BÜYÜKÇEKMECE KENTSEL DÖNÜŞÜM  ile yapacağınız görüşmeler eticesinde projenizin genel kapsamı, süresi ve maliyetini içeren bir teklif tarafımızca detaylı olarak hazırlanır.

Gerek görülmesi halinde bu ön değerlendirme ışığında BÜYÜKÇEKMECE KENTSEL DÖNÜŞÜM  hizmetlerine ilişkin olarak bina sahiplerinin de hazır bulunacağı bir bilgilendirme toplantısı yapılır. Bina sahiplerinin ortak kararı ile kentsel dönüşüm projenizi BÜYÜKÇEKMECE KENTSEL DÖNÜŞÜM  ile gerçekleştirme kararı almanız halinde müşavirlik sözleşmesi imzalanır.

İş bu sözleşmenin imzalanması ile birlikte bizim sorumluluğumuz tüm kat maliklerimize karşı başlamış sayılır. Ücretlendirme hizmet bedelimiz de bu tarih itibariyle yürürlüğe girmiş sayılır.

Ardından tüm kat maliklerimizi temsil edebilmemiz adına tarafımıza noterden vekaletname verilerek tarafımıza yetki verilmiş olunur. Bunun ile birlikte müteahhit çalışmalarını kontrol yetkimiz ile çalışmalarımız başlamış olur.

 

Daha detaylı bilgi için;

BİZİ ARAYINIZ

0850 30 30 734

0543 347 69 20